off

Гробниця фараона

Квест-комната

Легкий

Сложность

60 минут

время

2-4

игроков

Не страшный

Уровень страха

14+

возраст

Історії давнини захоплюють і манять своєю таємничістю. Особливо містичні піраміди, гробниці фараонів, тисячоліттями що зберігають незліченні багатства і загадки давнини, притягують шукачів пригод і бажаючих доторкнутися до тайників історії.

… Гробниця фараона, саркофаг … Золото, золото, дорогоцінні камені … все іскрить і виблискує в тьмяному світлі смолоскипів … Ці вогні захоплюють і манять вас до тих пір, поки захоплення пишністю НЕ змінюється панікою. Втративши пильність, ви не помітили, як за вами наглухо зачинилися двері. І тепер ваше головне скарб і мета – власне життя і свобода. І єдиний вихід – розгадати загадки піраміди, поки мумія пробудилась від свого загробного сну.

Чи зможете ви зберігати спокій духу і тверезо мислити? Чи вдасться вам вибратися з пастки, яка уклала вас в свої обійми, тихим шепотом містичної таінсвенственності огортає вашу душу, пронизуючи кожну клітинку тіла страхом і боротьбою за власне життя? …

Перевірте себе в квест кімнаті “Гробниця фараона” м.Київ.

Онлайн бронирование

 

Ціна в розкладів вказана за команду від 2 до 4 гравців.
Доплата за 1 додаткового гравця – 150 грн. Максимум 1 додатковий гравець.
Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.

Бронирование этого квеста временно не доступно.

Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

 
На локації є: Wi-Fi, Парковка, Зал очікування,

Отзывы о квесте Гробниця фараона

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+38(063)888-2388
Доступен на английском: Нет

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu