Корпоративні квести

Відзначаєте свято, проводите корпоратив або хочете нестандартно провести час? У нас є, що Вам запропонувати. Ви можете замовити виїзний корпоративний квест.

Ми займаємося організацією квестів з 2007 року і проводимо різні формати, починаючи від пішохідних квестів по місту і до брейн-рингу, і виїзного квесту на вашій локації.

Ми проводимо: пішохідні квести найцікавішими місцями міст, виїзні квести, на території замовника (в заміських комплексах і бізнес центрах), а також на виставках, конференціях і фестивалях.

У нас також є великий досвід проведення різноманітних корпоративних заходів. Це може бути захоплююча детективна історія з глибоким зануренням в сюжет або формат розіграшу, в якому беруть участь професійні актори і тримають інтригу до кінця заходу.

Крім готових сценаріїв ми можемо створити індивідуальний квест, по вашим побажанням.

У нас є що запропонувати компаніям будь-якого розміру, від п’яти і до сотень людей, і на будь-який бюджет.

Серед наших клієнтів такі компанії, як “Acer”, “Porshe” Ukraine, “Robert Bosch” Україна та Казахстан і багато інших компаній.

Ми можемо запропонувати Вам наступні формати квесту:

Формати корпоративних квестів

Корпоративний квест

Квести для компанії від 20 до 200 людей і більше. Презентація продукції у форматі квесту або просто корпоративний відпочинок – ми впораємося з будь-яким форматом, а ваші співробітники надовго запам’ятають такий захід.

Брейн ринг чи Квіз

Новий формат, для любителів командних змагань у форматі відповідей на питання. Зазвичай складається з серії тематичних раундів: логічні, музичні, графічні загадки, питання по фільмах, раунд connection, гумор і т. д. Якщо ви дивилися і любите передачі “Брейн-ринг” або “Що?, Де?, Коли?”, то цей формат відмінно вам підійде.

Виїзний квест

У вас є своя територія, де ви хочете організувати квест для вашої компанії? Заміський будинок, ангар, стадіон – для нас майданчик не має значення, тому що ми створимо квест спеціально для вас, з унікальним сценарієм і реквізитом.

Пішохідний квест

Класика жанру – відмінний спосіб побувати в таємних місцях міста з друзями. Навігатор, кмітливість і вірна команда – ось що вам знадобиться для гри.

Автомобільний квест

Нічне місто, рев двигунів авто, промені ліхтариків снують на всі боки, таємні агенти. Це все автомобільний квест. Складно придумати більш адреналінову розвагу. Тут вам доведеться і думати, і змагатися в швидкості.

Промо-квест

Вам потрібно розповісти про свій продукт або послуги нестандартним способом? Хочете зробити квест на виставці або конференції? Ми допоможемо зробити вашу презентацію незабутньою.

Хочете замовити корпоратив або дізнатися подробиці?

Напишіть нам, який формат вас зацікавив, і ми розповімо вам детальні умови

Сценарії корпоративних квестів

Фотографії деяких корпоративів

Квест по фильму – Шерлок

Квест на выставке в Днепре

Квест на выставке Old car Fest

Квиз – интелектуальная игра

Фотоквест для молодежи

Квест – цена мечты

Корпоративный квест для дилеров Bosch

Квест – презентация для Acer

Співробітники цих компаній вже грали наші квести, а ви?

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber