activeVR

Beyond Medusa’s Gate

VR квест

Складний

Сложность

60 минут

время

2-4

игроков

Не страшный

Уровень страха

10+

возраст

Легенда:

Ласкаво просимо на Анимус.
Греція, 445 рік до нашої ери в епоху красномовних філософів, нещадних богів і пророчащая смерть оракулів. Десь на півострові Пелопоннес, в великій прибережній печері Егейського моря, був захований старий артефакт. Це може бути легендарний корабель аргонавтів …
Використовуючи програму моделювання Animus і нашу базу даних зареєстрованих генетичних спогадів, ми відправимо вас назад до Греції. Знайдіть корабель, якщо він існує …

Beyond Medusa’s Gate – це не відеогра. Це пригодницька гра, створена в світі Assysin’s Creed Odyssey. Ви відчуєте неймовірні пригоди, так якби ви були там, 445 рік до нашої ери, в Стародавній Греції. Разом з командою з 2 або 4 чоловік, ви станете героєм і отримаєте досвід, який просто неможливо отримати в реальному житті.

Розроблено Ubisoft Blue Byte, це наступне покоління ігор в віртуальній реальності.

Квест розрахований виключано на команду з 2 або 4 чоловік.

Технології сьогодення пропонують вам унікальну можливість прожити життя вашого предка, що існував в епоху міфічних створінь і легендарних героїв. VR-занурення подібно Анімусу, який відомий фанатам серії “Assassin’s Creed”, по всесвіту якої і був створений цей квест. Гра дасть вам дивовижну можливість здійснювати героїчні подвиги своїми руками.
Відправляйтеся в яскраву і дивовижну подорож і спробуйте відшукати загублений корабель аргонавтів на острові Пелопонесс. Лише в цій грі Ваш молодший брат зможе відчути себе в ролі похилого дідуся, або шеф проситиме Вашої допомоги в ролі тендітної гречанки. Цей VR-квест ідеально підходить для людей, що цікавляться міфологією та історією, для фанатів серії “Assassin’s Creed”, або просто для любителів пригод і загадок, які не бояться труднощів.

Онлайн бронирование

 

Цена в расписании указана за 1 человека. Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.


Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

Видео

На локації є: Wi-Fi, Парковка, Зал очікування, Зона для свят

Отзывы о квесте Beyond Medusa’s Gate

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+380 63 8882388
Доступен на английском: Да

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber