active

Чорнобиль квест-бокс

Складний

Сложность

90 минут

время

2-4

игроков

Не страшный

Уровень страха

14+

возраст

Новий формат квестів – квест-бокс. На перший погляд, в кімнаті менше речей, ніж в традиційному квесті, але варто почати гру… Кількість головоломок більше, ніж у традиціцних квест-кімнатах на 60 хвилин, тому для прохождення гри ми даємо 90 хвилин.

Квест розрахований на команди від 2 до 4 гравців.

Йшов 2019 рік… Дехто Ростислав проникає в зруйнований енергоблок Чорнобильської атомної електростанції і вивозить звідти невідомого ящика. На наступний день його тіло було знайдено сусідами. Невдовзі вони померли. І жителі навколишніх будинків отримували ураження внутрішніх органів. Спецслужби негайно прийнялись за справу. Запрошуються кращі вчені та фізики-ядерщики країни. Цим людям вдалося потрапити в таємничий апарат. І виготовити артефакт, який здатний підкорити енергію невідомого походження. Але в останній момент щось пішло не так, і пристрій був заблокований. Вас запрошують в якості експерта “останньої надії”. Чи зможете ви приборкати смертоносну енергію таємничого апарата?

Квест-бокс “Чорнобиль” – це новий формат квесту. Всі дії розвиваються в одній кімнаті, якої буде достатньо, щоб отримати стільки ж емоцій, як від звичних всім квестів. Зазвичай в ескейп румах загадки розташовані по всій кімнаті, а в “Чорнобилі” вони зібрані в двох боксах, а інші предмети не є ігровими.

Квест розбитий на кілька актів, і наповнений складними загадками, тому на проходження дається 90 хвилин.
“Чорнобиль” підійде для компанії з 2-4 осіб, що мають достатньо досвіду. Також відмінно підійде для дорослих, так як ухил йде на рішення логічних задач.

Онлайн бронирование

 

Ціна в розкладів вказана за команду від 2 до 4 гравців.
Доплата за 1 додаткового гравця – 200 грн. Максимум 1 додатковий гравець.
Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.


Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

Видео

На локації є: Wi-Fi, Зал очікування, Зона для свят

Отзывы о квесте Чорнобиль квест-бокс

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+380 63 8882388
Доступен на английском: Да

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber