activeVR

Escape The Lost Pyramid

VR квест

Середній

Сложность

60 минут

время

2-4

игроков

Не страшный

Уровень страха

10+

возраст

Легенда:
Ласкаво просимо на Анимус.
Лютий 1928 року.
Експедиція під керівництвом сера Белдон Фрая зникає десь на Синайському півострові. Команда з чотирьох осіб і дюжини місцевих носильників. Вони шукали втрачену піраміду небко. Або, точніше, “щось”, що повинно було бути там. Їх більше ніколи не бачили. Використовуючи симуляцію, відновлену з їх пам’яті ДНК, ваша команда помістить себе на місце дослідників.
Дізнайтеся, що сталося з експедицією. І що більш важливо: знайдіть те, що вони шукали.

Втеча із загубленої піраміди це не відео гра. Це квест на основі Assassin’s Creed в віртуальної реальності. Ви відчуєте пригоди, більш вражаючі ніж в реальному житті, так як ніби ви дійсно потрапили в 1928 рік, в гігантську пірамідку небко. Не поодинці, але як частина команди (2 або 4 людини), ви станете героєм і отримаєте досвід, який просто неможливо отримати в реальному житті.
Розроблено Ubisoft Blue Byte, це наступне покоління ігор у віртуальній реальності.

Квест розрахований виключно на команди з 2 або 4 чоловік.

Квест “Escape the lost Pyramid” надає можливість гравцям відчути себе в ролі фахівців у галузі єгиптології. Гра відмінно підійде для новачків, які бажають відкрити для себе світ VR-квестів, а також для шанувальників культової серії ігор “Assassin’s Creed”. Перед початком квесту Ви зможете обрати для себе ігрового персонажа і нарядити його за допомогою різноманітних прикрас. Швидко опанувати гру дозволить зручна система одноклавішного керування, а віртуальний світ порадує Вас високою якістю графіки. По завершенні квесту Ви матимете змогу зробити декілька фотографій на пам’ять за допомогою камери-дрона, що вмонтована у гру.

Онлайн бронирование

 

Цена в расписании указана за 1 человека. Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.


Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

Видео

На локації є: Wi-Fi, Парковка, Зал очікування, Зона для свят

Отзывы о квесте Escape The Lost Pyramid

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+380 63 8882388
Доступен на английском: Да

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber