activeVR

Prince of Persia: The Dagger of Time

VR квест

Складний

Сложность

60 минут

время

2-4

игроков

Не страшный

Уровень страха

10+

возраст

Принц Персії: кинджал часу це квест у Віртуальній реальност у всесвіті Принц Персії, де ви можете контролювати час. Ви зможете робити те, що неможливо в звичайному світі: сповільнити, зупинити або навіть перемотувати час!

Гра “Кинджал Часу” відбувається у Всесвіті трилогії Принц Персії (Піски часу, Воїн всередині, Два трони). Кайлін закликає гравців у фортецю часу, щоб зупинити злих магів. Кайлін відновлює і дає кинджал час гравцям, щоб вони могли дістатися до залу з Пісочним годинником і використовуючи його, зупинити магів.

Квест побудований на взаємодії гравців різного віку для досягнення спільної мети. Командна робота дуже важлива: ви не зможете пройти гру, не допомагаючи один одному. Уміння слухати і спілкуватись – запорука успіху в грі.

Грають два, три або чотири гравці команди, щоб знайти вихід з фортеці часу. Щоб домогтися успіху, їм потрібно працювати разом і вирішувати головоломки. Пазли вимагатимуть гравців взаємодіяти з об’єктами, підніматися і використовувати такі здібності, як контроль часу.

Онлайн бронирование

 

Цена в расписании указана за 1 человека. Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.


Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

 
На локації є: Wi-Fi, Парковка, Зал очікування, Зона для свят

Отзывы о квесте Prince of Persia: The Dagger of Time

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+380 63 8882388
Доступен на английском: Да

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber