activeVRБольшая компания

Sanctum

VR квест

Середній

Сложность

60 минут

время

2-6

игроков

Немного страшный

Уровень страха

16+

возраст

У світі є темні місця, куди краще не сунути носа. Місця, де усі ваші страхи реальні. Ви отримали листа з проханням про допомогу від старого друга та супутниці в багатьох небезпечних пригодах. У ньому розповідається про зникнення людей у навколишніх лісах. Вам належить провести своє розслідування. Будьте обережні, адже вам доведеться ризикнути не тільки життями, але і своїми душами. Вас чекає зустріч з моторошною силою, що дрімає під старим занедбаним монастирем. Це похмуре святилище приховує страшні таємниці.

Моторошна і дуже візуально-приваблива гра, в якій Ви і Ваші друзі перевтілитися в дослідників найрізноманітніших страхітливих закутків темряви.
Квест ідеально підходить для починаючих шукачів пригод. VR-занурення в похмурий і атмосферний світ буде настільки сильним, що не потребуватиме знання і досвіду в ігровій індустрії.
Тільки в цій грі молодші гравці вирішують загадки і підбадьорюють старших, поки ті кричать від страху. Вкрай рекомендується для шанувальників творчості Лавкрафта, Едгара По і просто любителів готичної естетики.
Лише разом ви зможете здолати Зло, що пробуджується, та врятувати Анну, яка застрягла в цьому страшному VR-світі.

Онлайн бронирование

 

Цена в расписании указана за 1 человека. Виберіть і забронюйте вільний час, клікнув по ньому.


Оплатить участие в квесте можно через терминал, карточками Visa или Mastercard через Liqpay (ссылка для оплаты придет в письме, после заказа).

 
На локації є: Wi-Fi, Парковка, Зал очікування, Зона для свят

Отзывы о квесте Sanctum

Оставить отзыв

Хотите сыграть?

или

+380 63 8882388
Доступен на английском: Да

КВЕСТЫ НА ЭТОЙ ЛОКАЦИИ

Menu
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber